زندگینامه بیل گیتس و شروع به کار کمپانی مایکروسافت

زندگینامه بیل گیتس و شروع به کار کمپانی مایکروسافت

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

زندگینامه بیل گیتس و شروع به کار کمپانی مایکروسافتزندگینامه بیل گیتس و شروع به کار کمپانی مایکروسافت

پل شروع به ساختن شبیه ساز کرد و بیل طراحی نرم افزار را شروع کرد. او قبل از نوشتن هر چیز، خوب فکر می کرد. پل می دید بیل مدت ها قدم می زند و روی صندولی اش به جلو و عقب می رود قبل از این که چیزی روی ورقه های قانونی یادداشت کند.

زندگینامه کامل بیل گیتس : بیل مجبور بود به دلیل این پروژه جدید، کلاس هایش را تغییر دهد. او باید چیزی را فدا می کرد. او خوابش را فدای کارش کرده بود و اغلب تا نیمه شب کار می کرد. پل، بیل را در آن دوران چنین توصیف می کرد: ((او اواسط یکی از خط های کد نویسی بود که کم کم سرش خم می شد و بینی اش به صفحه کلید می خورد. پس از این که یکی دو ساعت چرت می زد، با چشمان نیمه باز به صفحه کلید نگاه می کرد. چشمانش را دوبار باز و بسته می کرد و سپس دقیقا از جای که کارش را قطع کرده بود، شروع می کرد.))

زندگی بیل گیتس

با نزدیک شدن موعد قرار ملاقات در کمپانی مبتس، بیل از دوست دیگرش در هاروارد خواست تا به آن ها کمک کند. به این ترتیب برنامه، درست در آخرین لحظه آماده شد. قرار شد پل به البوکرک برود و برنامه را به اد رابرتس نشان دهد. بچه ها سخت کار کرده بودند و حالا رویایشان داشت به حقیقت می پیوست. وقتی پل وارد کمپانی متیس شد، اد رابرتس او را سر میزی نامرتب و شلوغ برد. در آنجا یک آلتیر کوچک بدون سر و صدا و بی روح وجود داشت.

زندگی بیل گیتس

پل آماده شد تا برنامه را برای اد امتحان کند. او هنگام بارگذاری برنامه خیلی اضطراب داشت. نرم افزار آن ها هرگز روی یک آلتیر واقعی امتحان نشده بود. او با خود فکر می کرد آیا این برنامه کار می کند؟ آیا کد ها درستند؟ پل نفس را در سینه حبس کرد و اولین دستور را تایپ کرد:

((2+2 می شود))

کامپیوتر بلافاصله نوشت:

((4))

آن ها موفق شده بودند! چند دقیقه بعد، اد رابرتس تصمیم گرفت برنامه را بخرد. بیل گیتس و پل الن اولین زبان برنامه نویسی میکرو کامپیوتر را نوشته بودند. بیل در آن زمان تنها نوزده سال داشت.

بیل گیتس کیست - زندگینامه بیل گیتس بیل گیتس کیست – بیوگرافی بیل گیتس

تولد کمپانی مایکروسافت

حالا که بیل و پل با کمپانی میتس قرارداد بسته بودند، دنبال نامی برای کمپانی خود بودند. آن ها تصمیم گرفتند آن را مایکرو-سافت بنامند. زیرا در آن کمپانی، نرم افزار یا همان برنامه نویسی برای میکرو کامپیوتر می نوشتند. (میکرو به معنی کوچک است.) در کمتر از یک سال خط تیره ی بین مایکروسافت را برداشتند. بیل مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و پل نایب رئیس بود.

ابتدا کمپانی چیزی بیش از یک اسم نبود. پل به عنوان سرپرست بخش تولید و تهیه ی نرم افزار در کمپانی میتس، کار تمام وقت گرفته بود. او درالبوکرک زندگی می کرد. بیل در هاروارد بود. هر دو جوان رویای فعالیت بیش تری کمپانی مایکروسافت را در سر می پروراندند

زندگی بیل گیتس

در سال1975 بیل از دانشگاه مرخصی گرفت تا پیش پل در البوکرک برود.

پل در آن زمان به طور نیمه وقت کار می کرد. دو جوان پروژه ی جدیدی را برای مایکروسافت آغاز کردند. پدر و مادر بیل نمی خواستند او دانشگاه را رها کند. بیل گیتس با بی میلی به هاروارد برگشت، اما ذهن و قلبش در دانشگاه نبود. آن ها به البوکرک و به دنیای کار با کامپیوتر که از قبل شروع کرده بودند، بازگشتند.

بیل گیتس احساس می کرد دنیای کامپیوتر در حال تغییری شگرف است. تراشه های جدید کامپیوتر که می توانستند اطلاعات زیادی را بر روی ویفرهای کوچک ذخیره کنند، در دسترس بودند. بیل به این فکر می کرد که به زودی مایکرو کامپیوترها بسیار مطرح خواهند شد.

او این شانس را داشت تا کاری مهم انجام دهد و زمان انجام این کار حالا بود. از این رو، او دانشگاه هاروارد را دوباره ترک کرد و دیگر به آنجا بازنگشت. بیل به البوکرک بازگشت و خود را وقف کارش کرد. پس از مدتی کوتاه، پل هم به صورت تمام وقت به او پیوست. او و پل بر سر شعاری برای مایکروسافت به توافق رسیدند: یک کامپیوتر در هر خانه و روی هر میز

منبع : https://chartiran.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.geniusboy.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.geniusboy.ir | نقشه سایت